Speciální Vodafone tarify pro SEMáky!

Máte partu kamarádů a chtěli byste si mezi sebou volat ZADARA? Stačí, když jste členy SEMu. Ani majitelé EYCA karet nepřijdou zkrátka. Čtěte dál :)

4. února 2013, 18:13

Pokud jste totiž členy SEMu (a SEM je členem ČRDM), získáváte všechny výhody, které ČRDM nabízí.

ČRDM tarif není nijak extra levný (329 kaček za měsíc), ale mezi všemi kamarády, kteří budou mít tenhle tarif, si můžete bez omezení volat ZADARA. Navíc dostanete 20 min. volání a 50 SMS zdarma kamkoliv po ČR (a 300 MB internetu). Takže pokud si chcete udělat svoji vlastní mobilní síť volání zdarma, máte jedinečnou šanci:)

Napište na e-mail karty@crdm.cz, kde vám bude přidělen kód, který zadejte na adrese www.vodafone.cz/crdm, vyplňte objednávku a odešlete ji.

Nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 777 791 (pracovní dny 9-18 hodin), kde s vámi konzultant společnosti Vodafone provede telefonickou objednávku.

EYCA balíček za 339 Kč sice nenabízí volání zdarma, ale zase nabízí více volných minut a SMS po ČR (50 minut a 200 SMS). Jedinou podmínkou je vlastnit kartu EYCA. Pokud ji ještě nemáte, neváhejte a ozvěte se na mail uvedený níže. Více informací o EYCA kartě najdete v této starší aktualitě.

EYCA balíček můžete objednat elektronicky po zadání čísla EYCA karty na stránkách Vodafone.

Odkazy:

Pavel Bláha